PUNK'S NOT DEAD!!!

Punk Rock!!!

Ogłoszenie

I <33333 PUNK'S ROCK

#1 2010-01-03 19:02:49

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Mike Dirnt - taki blondynek ;D

Mike Dirnt (naprawdę Michael Ryan Pritchard, ur. 4 maja 1972 w Rodeo, Kalifornia) – amerykański basista, muzyk grupy Green Day.

Jego matka była uzależniona od heroiny, w efekcie czego odebrano jej prawa rodzicielskie i oddano Mike'a do adopcji. Przygarnęła go Indianka i jej białoskóry mąż, jednak gdy Mike miał siedem lat jego przybrani rodzice rozwiedli się i po siedmiokrotnych zmianach opiekunów, trafił wraz ze swoja starsza siostrą z powrotem do Indianki, która uważa za swoją matkę. Już w wieku piętnastu lat usamodzielnił się i zamieszkał w starej ciężarówce, a następnie wynajmował za dwieście pięćdziesiąt dolarów miesięcznie pokój u matki Billie'go, a także zatrudnił się jako pomocnik kucharza w Rod's Hickory Pit w Vellejo, w tym samym miejscu, w którym pracowała matka BJ. Jakiś czas później zamieszkał w kalifornijskim Oakland, co opisał w piosence Welcome to Paradise.

Matkę-Indiankę, która go wychowywała, wspomina jak najlepiej – za pierwsze pieniądze zarobione w Green Day (za album Dookie) kupił jej dom. Nawet najbardziej przykre doświadczenia z okresu dorastania wspomina pozytywnie; mówi: "Nauczyły mnie myśleć za siebie. Moja matka (Indianka) nienawidziła białych, ale kochała mnie, co już wtedy dało mi pojecie o źródłach nienawiści". Dodaje też, że dzięki temu stał się typem mediatora – kogoś, kto potrafi pogodzić zwaśnione strony. A sztuka ta przydaje się w zespole. Mike jako jedyny z członków swojego zespołu ukończył szkołę średnią.

Zanim zaczął grać na basie, próbował gry na różnych instrumentach: pianinie czy gitarze elektrycznej.

W 1996 roku ożenił się ze swoją dziewczyną Anastasią. W 1997 roku urodziła im się córka, którą nazwali Estelle-Desiree. Jednak obecność Mike'a w zespole wywierała zbyt dużą presję na małżeństwo, więc Dirnt i Anastasia się rozwiedli. Drugie małżeństwo artysty również zakończyło się rozstaniem. W roku 2008 po raz drugi został ojcem. Mike jest współwłaścicielem kawiarni Rudy Can't Fail Cafe' w Emeryville w Kalifornii.

W marcu 2009 roku na Hawajach Dirnt ożenił się ze swoją dziewczyną, Brittney Cade. Mają razem dziecko, Brixtona Michaela, który urodził się 10 października 2008 roku.


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#2 2010-01-03 19:08:10

 Are you gay?

Jedno Pośladkowy Ted x]

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Mike Dirnt - taki blondynek ;D

On by Cię zbeształ za tego blondynka xDD


http://img.userbars.pl/41/8175.gif
http://fc09.deviantart.net/fs13/f/2007/111/4/9/BlinkStamp_by_SusantheMartian.gif

Offline

 
PUNK ROCK NOT DEAD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltlumacz polsriestudia busy Belgia