PUNK'S NOT DEAD!!!

Punk Rock!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

I <33333 PUNK'S ROCK

#1 2010-04-20 20:03:58

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Był piękny poranek, w dużej białej willi państwa Hudsonów, na drugin Pietrze spał w swoim ogromnym pokoju Patrick. Zajmował on całe piętro , a mimo to wciąż twierdził że brak my miejsca a ta ciasnota przytłacza jego duszę. Miał on 13 lat, własna łazienkę, małą kuchnie, pokój artystyczny ( bo tak go tez nazywał), swój własny pokój oraz pomieszczenia w którym przyjmował gości. Całośc była  dość ładna , białe ściany idealnie kontrastowały z pastelowymi barwami w jakich urządzone było piętro zajmowane przez rodziców. Nie  jest to jednak koniec rodziny, wysoki brunet w okularach miał siostrę i brata. 15 letnia Amy wraz ze swoim bratem Cristianem zajmowała ostatnie piękto domu. Ta dwójka dogadywała się bez słów. Robili wszystko razem, jednak nikt ich nie rozumiał.  Rodzice kazali im mieszkac na samej górze by goście nie widzieli ich częśći domu. Głowny korytach pomalowali oni na  fioletowo natomiast odpowiednie pokoje na biała lub czarwono. Jedynie łazienka miała czarną barwę. Amy miała czarne krótkie włosy równie ciemne oczy i czekoladową cerę, Cris był niemal identyczny. Rodzeństwo zawsze ubierało się w ciemne kolory i nie nawiązywało przyjaźni. Byli oni zamknięci w sobie, ale we własnym towarzystwie rozmawiali o wszystkim.
Właśnie kończyły się wakacje. Idee wraz z mężem Polem i Patryckiem postanowili  wyjechać w ten ostatni dzień nad jezioro, a Amy i Cris zostali w domu pod pretekstem  przygotowań do szkoły. Gdy tylko rodzice wyszli za drzwi dziewczyna popędziła na górę i zastukała w drzwi do pokoju brata. Był to sygnał by chłopak przebrał się. Sama uczyniła to samo a po 30 minutach oboje siedzieli na motorach w drodze na koncert The Analogs.  Amy  już nie mogła się doczekać. Była gorącą  fanką tego zespołu  a co najważniejsze po koncercie zostali zaproszeni na przyjęcie do hotelu gdzie mieszkali muzycy. Kiedy dotarli wszyscy byli już na swoich miejscach pospiesznie przepchali się do drugiego rzędu i oczekiwali na pierwsze uderzenie perkusji.  Zabrzmiała muzyka. Amy szlała jak nigdy  Cris śpiewał. Oboje z całych sił szaleli Az do końca imprezy.  Po koncercie udali się do hotelu.
-Już nie  mogę się doczekać.- powiedziała po drodze. Krystian dość zdziwiony nagłą deklaracją siostry nie wiedział co odpowiedzieć
-Heh młoda, jeszcze chwila-wydusił z siebie w koncu
-A Ty nie cieszysz się na tę bibe.?-zapytała brata
-Nie, no co Ty , Ciesze się bardzo.! W koncu, przeciez czekaliśmy na ten melanż od dawna.
Nim się obejrzeli byli już na miejscu.
-Gotowa.?-zapytał Cris
-Zawsze- Wykrzyknęła dziewczyna i weszli do środka.
Wnętrze nie zrobiło na rodzeństwie większego wrażenia. Recepcja, winda i schody do tego tłum ludzi. Recepcjonistka pokazała parze drogę. Kiedy znaleźli się na miejscu znów byli rozczarowani. Liczyli na jakies zdziwienie, a zastali prostą codzienność.


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#2 2010-04-21 08:36:06

 Are you gay?

Jedno Pośladkowy Ted x]

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

O kurwa xD O czym to będzie bo nie mogę tego coś rozgryźć? xDD Ty weź pisz dalej bo mnie zaraz szlak trafi xD


http://img.userbars.pl/41/8175.gif
http://fc09.deviantart.net/fs13/f/2007/111/4/9/BlinkStamp_by_SusantheMartian.gif

Offline

 

#3 2010-04-21 17:47:28

 WujekChrzestny3

Lubie kilka zespołów

6611625
Skąd: S-ny
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 55
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Podoba mi się to ;D


-Wbiję mu kołek prosto w serce, wcisnę mu czosnek w tyłek...i...I
-I co?(...) Szczególnie podobał mi się ten czosnek w tyłku. To coś... nowego.

Offline

 

#4 2010-04-22 20:25:15

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Pani.DeLonge nie wiesz o czym to bedzioe, bo nawet ja tego nie wiem.. zależy jak mnie natchni ;]


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#5 2010-04-22 20:50:55

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Po prawej były duże kanapy na których ledwo siedzieli uwaleni ludzie, obok duży barek dalej tańczący tłum.
- I to mam być tam cudowna impreza.?-powiedziała niepewnie Amy- Sama w domu zrobiłabym lepszą.
- Mała, może nie będzie tak źle-pocieszał Cris siostrę choć sam był niemile zaskoczony.
-Chcesz to zostać-zapytała dziewczyna
-Czemu nie.? Skoro już  tu przyszliśmy warto by zostać-oświadczył
-Ok niech tak będzie -powiedziała z lekkim grymasem na twarzy.-idę się napić
-ok , tylko młoda, nie przesadź.
Amy podeszła do barku i nalała sobie czystej , obok niej zataczał się jakiś chłopak.
-wypierdalaj mi z tond-wykrzyknęła w końcu.
-P-PP -a- aleee czemuu.??
-Spierdalaj.-dziewczyna zabrała butelkę i poszła gdzieś usiąść by nie widzieć już zioma.
Tym czasem Cristian szalał na parkiecie. Dzięki swojej nie powtarzalnej urodzie mógł mieć każdą kobietę, dlatego po prostu bawił sie  nimi.
-Co tam -nagle usłyszał za plecami.
Obejrzał się by zlokalizować rozmówcę, a gdy to zrobił był pod wrażeniem.
Stała przed nim wysoka blondynka, z długimi włosami i dużymi oczami.
*stereotyp. Pewnie pusta-pomyślał*
-Hmm spoko . zatańczysz-rzucił od niechcenia
-Z tobą zawsze-odpowiedziała, muzyka zwolniła a Cris nadal tańczył z nieznajoma, w końcu ich twarze się zbliżyły i zaczęli się całować. Trwało to dość długo bo i  piosenka była długa, gdy się jednak skończyła chłopak odkleił od siebie dziewczynę i odszedł w poszukiwaniu siostry.
-Amy tu jesteś-zawołał kiedy w koncu znalazł dziewczynę- wszedzie Cie szukałem-Chodź zatańczyć
-Ok .-rzuciła Kiedy wyszli na parkliet leciał ulubiony kawałek Amy. Wtuliła sie w ramię brata i tańczyła. Wygladali cudownie. Oboje piękni . Mogli by tworzyć razem świetną parę. Nagle ich spokój przerwało szarpnięcie. Jakaś dzika blondyna zaczęła wyzywać dziewczynę i ja okładac pięściami.
-Odpierdol sie suko-powiedziała Amy i uderzyła dziewczynę w twarz.
-On jest mój jebana zdziro-wydarła sie blondyna
- wypierdalaj -powiedziała i w tej samej chwili rzuciła dziewczynę na ziemie i zaczęła kopać.
-wow Amy spokojnie-odezwał sie szybko Cris i złapał ją chroniąc tym samym ofiare przed kolejnymi ciosami
-NIe , żadna kurwa nie bedzie mnie wyzywac.!
-Chodź sie napić co.?-zaproponował Cris by załagodzić sytuację
-Bardzo chętnie-odpowiedziała  wstajaca z ziemi kobieta
-On mówił do mnie pojebana kurwo-krzyknęła Amy-Idziemy-Wzieła brata za rękę by zrobic tamtej na złośc i odeszli
-Co ty wyrabiasz- zapytał Cr


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#6 2010-04-22 21:11:47

 Are you gay?

Jedno Pośladkowy Ted x]

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Ooo...lubię czytać jak ktoś się bije xDD Pisz dalej no bo Cię inaczej zabiję O.o


http://img.userbars.pl/41/8175.gif
http://fc09.deviantart.net/fs13/f/2007/111/4/9/BlinkStamp_by_SusantheMartian.gif

Offline

 

#7 2010-04-25 20:25:59

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

-Co ty wyrabiasz- zapytał Cris
-A na co Ci to wygląda. Kurwa jakaś tania szmata nie będzie do mnie wyskakiwać.-zaczęła
-chodźmy już może do domu-zaproponował poirytowany chłopak.
-Sam sobie idź. Ja sie świetnie bawie-powiedziała i zaczęła poruszać biodrami w rytm muzyki
-Noo właśnie to mnie martwi. Oby nie za dobrze-powiedział Cristiano z grymasem na twarzy
-Nie przynudzaj-wykrzyknęła i zaczęła śpiewać TNT (ac//dc)
-Dobra młoda za godzinę spadamy. Teraz sory idę bajerować laski-powiedział niby od niechcenia
-Pff... ta jasne to ja ide do facetów
-OK za godzinę tutaj.?-zapytał odchodząc
-Niech będzie-powiedziała i wskoczyła na kanapę między grono chłopaków.
Po prawej siedział niski  chudy blondyn i ślinił sie do lasek wywijających na parkiecie. Po lewej średniego wzrostu blondyn który był pogrążony rozmową z kumplem .
-Cześć jestem Amy. Co tam.?-wykrzyknęła dziewczyna
-Hey jestem Matt-powiedział gruby chłopak i powrócił w stan zamyślenia
-Ooo siema  jestem Łukasz a to mój kumpel Tom-powiedział obcinając Amy.
- O czym gadaliście zanim Wam przerwałam.?-spytała
-O motoryzacji. Nie będziesz zainteresowana-powiedział z dziwnym uśmiechem na twarzy Tom
-Hmm  żebyś sie nie zdziwił.-zakomenderowała-kontynuujcie. chętnie posłucham.-uśmiechnęła sie
-No dobrze więc rozmawialiśmy o ścigaczach, takie motory-tłumaczył Matt
-W co Ty lecisz. Nie rób ze mnie blondynki-powiedziała.
-hmm jasne więc Tom co z tą Yamahą.?
-Powiem Ci że fajne jest tyle że zapłon kiepsko chodzi jak na  ten model-odrzekł
-Masz  Yamahe R6 .?-zapytała Amy
-Dziewczyno Ty wiesz wgl co to jest.?
- No oczywiście
-Nie nie  mam ale chciałbym. jest piękna a jej silnik to cudo.
-Hm,m a widzisz blondynka ma-odparła z uśmiechem
- Ty masz Yamahe R6 .?-zapytali obaj równocześnie
-No tam. Przyjechałam nią tutaj.
-WOW dziewczyno wybacz nam -zaczęli sie śmiać-
-może  pójdziemy ją obejrzeć-zaproponował Matt
-Hmm wiecie ja umówiłam się z bratem ze już musimy lecieć. Może innym razem.?-rzuciła
-Jasne-odpowiedzieli.
-Dajcie mi swoje numery zadzwonię.
-Przeważnie facet bierze numer od laski no ale ok. - Najpierw matt potem Tom dali Amy swoje numery i rozstali sie. Kiedy  dziewczyna była już w umówionym miejscu Cris dostawał szału
-Gdzie byłaś do cholery.?-wykrzyczał.-
-Oj Braciszku mój nie denerwuj się -pocałowała go w policzek-idziemy.?-zapytała
-Taa jasne
Obije wyszli i aż do powrotu do domu nie rozmawiali ze sobą.
w Końcu Amy rzuciła
-Wiesz Cris spodziewałam się czegoś lepszego. I spodziewałam się poznać muzyków.-powiedziała
-no tam. Amy... Słuchaj sory że na Ciebie nawrzeszczałem. Martwiłem się po prostu-powiedział pokornie
-Oj  przestań. Na pewni zrobiłabym to samo. Nic się nie stało-przytuliła się do brata.
-Hmm zmęczona.?-zapytał
-No trochę.-odpowiedziała
Cris od razu wziął ją na barana i wniósł na sama górę. następnie odstawił do jej sypialni.
-Mała śpij już-powiedział z Troską.
-Pa -powiedziała dziewczyna i od razu zasnęła.
Cris poszedł do siebie i długo słuchał muzyki. w końcu sam zasnął.


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#8 2010-04-25 20:54:01

 Are you gay?

Jedno Pośladkowy Ted x]

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Jak na razie nic się nie dzieje...trochę akcji poproszę! xDD Pisz next'a


http://img.userbars.pl/41/8175.gif
http://fc09.deviantart.net/fs13/f/2007/111/4/9/BlinkStamp_by_SusantheMartian.gif

Offline

 

#9 2010-04-26 16:55:36

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

nooo ale właśnie o to chwilowo chodzi ;]


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#10 2010-05-05 19:42:12

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

Z samego rana Amy obudziły jakieś  huki za oknem
-Kurwa co jest.??-wykrzykneła sama do siebie. Szybko wstała i wyjrzała przez okno. Ujrzała tam dwóch mężczyzn. Kogoś jej przypominali , ale ból głowy nie pozwalał jej sobie przypomnieć kim są.
-Cześć Am-  wykrzyknął Matt gdy tylko zobaczył dziewczynę, i pomachał jej. Jego toważysz stał nieco znudzony obok najwyraźniej pogrążony we własnych myślach nawet nie zauważył dziewczyny
-Yyy..... Siema.?-powiedział  zdziwiona-Znamy sie-zapytała facetów na ulicy
-Noo wiesz co .. obraże sie .. Tylu poznałas facetów że nawet ich ie pamiętasz-powiedział Matt udając smutnego
-hmm poczekaj.. zaraz zejde na dół to mi siebie przypomnisz-wykrzykneła i zaczęła sie  szybko ubierać
-Księżniczko szybciutko-powiedział zadowolony chłopak
Matt i Łukasz stali na dole i czekali na Amy... W końcu Łukasz był na tyle znudzony że poszedł do baru.
Niedługo później oczom Matta ukazała się Amy
-Noo księżniczka długo kazała na siebie czekać , ale było warto-powiedział obcinając dziewczynę
-Oby książe był tego godzien-powiedziała z lekką ironią w glosie.-więc jak mi siebie przypomnisz.?-zapytała
-Ja,?? Powinnaś pamiętać.. Obiecałaś mi pokazać swój motor...-odpowiedział z uśmiechem
-A no tak, jasne. Już pamiętam Gadałam z Tobą na wczorajszej imprezie-powiedziała po chwili namysłu
-Yeah Beybe , Tak to byłem ja.. Juz myślałem że mnie zapomniałaś-powiedział i znów udawał smutnego
- Ciebie.? NO co Ty.. Po prostu byłam zdziwiona .. skąd wiedziałeś gdzie mieszkam.?-zapytała
-Hmm znasz historię kopciuszka.?-zapytał
-no tak-odpowiedziała nie wiedzą c o co chodzi
-Z tobą jest podobnie. Też zostawiasz rzeczy na imprezach.. masz moze swój portfel.?-zapytał
-No na pewno.. na górze.-powiedziała pewnie
-Hmm idź sprawdzić ok.?-zaproponował
- No ok. Chodź na górę-rozkazała
Matt wszedł do domu tuż za Amy, Ciągle rozglądał sie w koło
-Ale masz ogromny dom-powiedział w końcu
-Noooo moze i tak ale pusty- szybko odpowiedziała. Kiedy weszli do pokoju Amy Matt zobaczył w nim owiniętego w ręcznik  Crisa.
-Kurwa mała co to.?-powiedział-chyba przeszkadzam-zaczął sie wycofywać
-Spokojnie, to mój brat Cristian. Cristian to Matt. Poznałam go wczoraj na imprezie.
-Yo stary. POdałbym Ci rękę ale myśle ze to nie będzie w obecnej sytuacji wskazane-zaczął sie śmiać wskazując głową na owinięty an biodrach i trzymany ręką ręcznik
-Yy siama.. hmm rzeczywiście to nie najlepszy pomysł-odpowiedział Matt
-Dobra Cris spadaj -włączyła się Amy i Chłopak wyszedł z pokoju.
-ok to co z tym portfelem, masz.?-zapytał z ironią w głosie
-no nie moge znaleść-powiedziałą wkurwiona Amy
-Hmm spokojnie mała ja go mam-odparł z uśmiechem-za  buziaka moge Ci go oddać-powiedział
-YY no dobra niech stracę-dziewczyna podeszła do Matta i chciała go pocałowac w policzek kiedy ten odwrócił twarz a Amy pocałowała go w usta. ..
______________________________________________________
zaraz dokonczy tylko  prysznic machne najpierw ;******* <3 was


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 

#11 2010-05-06 21:45:48

 Przypierdolonek

Lubie kilka zespołów

Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 63
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

A ja tu czekam i czekam na cd xDD Już chyba dawno po prysznicu jesteś ^^


♥ Blink 182 ♥
http://i205.photobucket.com/albums/bb272/greendaypunklover/Blink%20182/markhoppus.jpg

Offline

 

#12 2010-05-12 21:24:29

 xxgreylady

Chodź Tu my Lubimy Niegrzecznych Chłopców!

16284176
Skąd: wro
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 227
Punktów :   

Re: Kolejna tragiczna historia chuj wie o czym ;]]

no nie ja się jeszcze myje


LOGIKA ZABIJA ŻYCIE..

Offline

 
PUNK ROCK NOT DEAD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltlumacz polsriestudia busy Belgia